TvOdnowa

Galeria

Czytania

Statystyki

Osób OnLine
5

Odwiedziło nas
1 210 918

VI SPOTKANIE W CISZY - 11 października 2014 r.

23 września 2014
Czujesz, że za dużo zgiełku i gonitwy w Twoim życiu, nie słyszysz już własnych myśli, nie potrafisz wyłączyć telewizora lub radia, bo cisza Cię męczy i czujesz się wtedy zagrożony! A może po prostu chcesz zatrzymać się na chwilę i w obecności Bożej przyjrzeć się swojej życiowej drodze?

Mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję! Organizatorzy Ostrołęckich Spotkań Charyzmatycznych zapraszają 11.10.2014 r. na VI sesję pod tytułem „Spotkanie w ciszy”. W tym roku będzie ona zatytułowana „Serce, miejscem spotkania z Miłością”.


Kilka lat temu, podczas modlitwy, poczuliśmy przynaglenie do zorganizowania spotkania, które byłoby spotkaniem z Bogiem w atmosferze głębokiego wyciszenia. Chcemy to spotkanie przeprowadzić w duchu zadumy, kładąc szczególny nacisk na zrozumienie wartości ciszy w życiu każdego chrześcijanina. Będziemy rozważać Słowo Boże, słuchać katechez oraz adorować Pana w wystawionym NS. Ukoronowaniem sesji stanie się oczywiście Eucharystia.

Grupy Odnowy w Duchu Świętym „Wypłyń na głębię” i „Święta Rodzina” serdecznie zapraszają na VI sesję pt.: „Spotkanie w Ciszy”, która odbędzie się w dniu 11.10.2014 r.  o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 10 (Ostrołęka, ul. Berlinga 16, osiedle "Centrum")

Miejsce spotkania : Szkoła Podstawowa nr 10  w Ostrołęce

Spotkanie odbędzie się w godzinach od 10.00 – do 17.30

Gość  o. Andrzej Bielat OP – dominikanin z Tarnobrzega

Wejściówka - 15 zł
Możliwość obiadu (wpłata przy wejściu) 10 zł

Zapisy (indywidualne i grupowe)
Dorota Śledzińska 607 890 086, dorsle@wp.pl
Aneta Żebrowska 602 120 433, aneta_1972@wp.pl


Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o poinformowanie o liczbie zgłoszonych osób z grupy telefonicznie lub mailowo przed spotkaniem. Pieniądze można wpłacić bezpośrednio osobom odpowiedzialnym za zapisy lub przy wejściu, w przypadku braku innej możliwości. Nie ma możliwości wpłaty na konto.

                              Zapraszamy serdecznie  !!!!


WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ
ŚWIĘTA RODZINA
Plakat -VI SPOTKANIE W CISZY  (0 B)

powrót