TvOdnowa

Galeria

Czytania

Statystyki

Osób OnLine
10

Odwiedziło nas
1 210 918

XIII OSCh juz wkrótce! REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

10 listopada 2015
Zapraszamy na kolejne XIII OSCh w zmienionej 3-dniowej formule! Wśród zaproszonych gości - Katerina Lachmanova i Ireneusz Krosny. UWAGA!!! W czasie jednej rejestracji można zgłosić maksymalnie 50 osób na każdy dzień.

ZAPISY NA OSCH

Co  roku staramy się o coraz większe uporządkowanie i usystematyzowanie  zapisów na nasze spotkania, dlatego proces rejestracji musi ewaluować.  Od 2012 r rejestracja na OSCh odbywa się (dla osób i wspólnot spoza wspólnot ostrołęckich, tzn. Wypłyń na głębię, Święta Rodzina, Brama Pana i Nowe Jeruzalem) wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą formularza online dostępnego  na stronie grupy Wypłyń na głębię www.odnowa.eostroleka.pl).

TERMIN XIII OSCh: 5-6-7 lutego 2016

MIEJSCE: Hala sportowo - widowiskowa im. A. Gołasia, ul. Traugutta 1, Ostrołeka

Poniżej przedstawiamy proces rejestracji w prostych krokach:

1.        Wejdź na stronę www.odnowa.eostroleka.pl i kliknij zakładkę-obrazek OSCH (po lewej stronie pod MENU) , nastepnie REJESTRACJA ONLINE OD 10 GRUDNIA 2015r

2.        Wypełnij formularz wg podanych rubryk:

a.         Podaj swoje imię i nazwisko (osoby zgłaszająca) oraz dane kontaktowe (adres, mail i telefon; prosimy starannie podawać dane w zgłoszeniu, aby nie było później problemów z wysyłką wejściówek).

b.        Zaznacz, na który dzień zgłaszasz swoją grupę (piątek –sobota– niedziela, do wyboru: jeden dzień, dwa lub wszystkie trzy; jeśli cała grupa jest zgłaszana na 2-3 dni, można to zrobić w jednym zgłoszeniu)

c.         Podaj  nazwiska osób zgłaszanych (w przypadku zgłaszania grup można wkleić listę z programu WORD). UWAGA!!! W czasie jednej rejestracji można zgłosić maksymalnie 50 osób na każdy dzień.

3.       Po prawidłowej rejestracji otrzymasz e-mail zatytułowany : XIII OSCH - Witamy w procesie rejestracji. E-mail będzie  zawierał dalsze szczegóły rejestracji oraz numer identyfikacyjny (np. ABC00001/XIII OSCh). Jeśli nie otrzymasz e-mail, sprawdź folder spamu.

4.        Wpłać stosowną sumę za wejściówki (cena wejściówki – 15 zł na jeden dzień)  na konto

Fundacja KZK Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym - Odnowa Ostrołęka

Magdalenka, ul. Ks. Kanonika H. Słojewskiego 19

05-552 Wólka Kosowska

24 1300 0000 2076 7148 2402 0002

w tytule wpłaty umieszczając koniecznie tylko numer identyfikacyjny rezerwacji elektronicznej, w terminie 7 dni od rezerwacji.

5.        Po weryfikacji wpłaty, otrzymasz potwierdzenie droga mailową, natomiast wejściówki dla całej grupy będą wysyłane droga pocztową w styczniu, po ustaleniu składu sektorów, na adres pocztowy osoby zgłaszającej podany w rejestracji. Prosimy więc starannie podawać dane w zgłoszeniu, aby nie było problemów z wysyłką wejściówek.

(wejściówki  zawierają identyfikator do wycięcia, który należy umieścić w oprawce i  nosić w czasie spotkania; wejście na salę w dniu OSCh jest możliwe tylko  za okazaniem wejściówki osobom z grupy porządkowej przed wchodzeniem na  salę)

6.        W sytuacji, kiedy miejsca zarezerwowane nie zostaną  opłacone w wymaganym czasie, rezerwacja przepada. Wszystkie zwolnione  miejsca dostępne będą w rezerwacji dodatkowej.

W razie pytań, prosimy kontaktować się przez nowy adres mailowy: osch@eostroleka.pl lub telefon +48 607 137 706

Głównym źródłem informacji o OSCh jest strona internetowa naszej wspólnoty. Zapraszamy do jej odwiedzania. Więcej informacji w zakładce OSCh.


Zapraszamy na kolejne XIII OSCh w zmienionej 3-dniowej formule! Wśród zaproszonych gości - Katerina Lachmanova i Ireneusz Krosny. Szczegóły dotyczące gości wkrótce.

Program XIII OSCh

5.02.2016 r. Piątek „Jego Miłosierdzie”

10.00 – powitanie zawiązanie wspólnoty, modlitwa wstępna
11.00 – konferencja I „Czym jest miłosierdzie i przebaczenie, które otrzymuję?” – Lucyna Słup
12.00 – Anioł Pański
12.15 – Katecheza II „Jak mogę okazywać innym miłosierdzie i przebaczenie?” cz. I - Katerina Lachmanova
13.45 – przerwa obiadowa
15.00 – Uwielbienie Bożego Miłosierdzia
15.15 – Katecheza III „Jak mogę okazywać innym miłosierdzie i przebaczenie?” cz. II - Katerina Lachmanova
16.15 – Modlitwa o otwarcie się na Miłosierdzie (przed NS) - ks. Jacek Dąbrowski
17.15 – przygotowanie do Eucharystii
17.30 – Eucharystia

6.02.2016 r. Sobota „Jego Mądrość”

09.30 – powitanie zawiązanie wspólnoty, modlitwa wstępna
10.30 – konferencja I „Wsłuchać się w Głos Mądrości Bożej” - Katerina Lachmanova
11.30 – adoracja przed NS - ks. Grzegorz Karwowski
12.00 – Konferencja II połączona z modlitwą charyzmatyczną „Jak podejmować decyzje, aby były one zgodne z Wolą Bożą?” - Katerina Lachmanova
13.30 – przerwa obiadowa
15.00 – Uwielbienie Bożego Miłosierdzia
15.15 – Konferencja III „Zagrożenia duchowe; moje wewnętrzne głody” – ks. Marek Dziewiecki
16.15 – Koncert Uwielbienia – zespół Kadosz
17.15 – przygotowanie do Eucharystii
17.30 – Eucharystia

7.02.2016 r. Niedziela „Jego Marzenia”

09.30 – powitanie zawiązanie wspólnoty, modlitwa wstępna
10.30 – konferencja I „Czy Jezus jest marzycielem?” – Marcin Jakimowicz
12.00 – Anioł Pański
12.15 – charyzmatyczna modlitwa uwielbienia „Być szczęśliwym już tutaj na ziemi” – ks. Czarek Czarkowski
13.30 – przerwa obiadowa
15.00 – Uwielbienie Bożego Miłosierdzia
15.15 – „Niebo jest dla każdego” – Ireneusz Krosny
16.45 – Koncert Uwielbienia – zespół OdNowa
17.15 – przygotowanie do Eucharystii
17.30 – Eucharystia

GOŚCIE XIII OSCh

Katerina Lachmanova - pochodzi z Czech, specjalizuje się w teologii duchowości i antropologii teologicznej, doktorat z teologii, pracuje w Centrum Duszpasterskim w Pradze, autorka wielu książek z dziedziny duchowości i psychologii, m.in. Dwa oblicza lenistwa, Przewodnik po miłosierdziu, Więzienie nieprzebaczenia, członek ICRRS.

Lucyna Słup - absolwentka filologii polskiej i teologii w Krakowie, psychoterapeuta, współpracuje na stałe ze Specjalistyczną Poradnią Psychologiczną „Pracownia Dialogu” w Warszawie, wraz z mężem należy do Wspólnoty Chemin Neuf.

Ks. Marek Dziewiecki - kapłan diecezji radomskiej, doktor psychologii, ekspert Ministerstwa Edukacji z zakresu przedmiotu "Wychowanie do życia w rodzinie".

Marcin Jakimowicz − redaktor „Gościa Niedzielnego”, pisarz, absolwent prawa Uniwersytetu Śląskiego, mieszka w Katowicach, żonaty, ma 3 dzieci.

Ireneusz Krosny – polski aktor, mim, specjalizujący się w pantomimie komicznej, związany z ”Gościem Niedzielnym, gdzie pisze komentarze do Słowa na każdy dzień.

Ks. Jacek Dąbrowski – kapłan diecezji łomżyńskiej, związany z ruchem Alpha, opiekun „Wspólnoty Theoforos” działającej w Łomży i Ostrołęce.

Ks. Grzegorz Karwowski – kapłan diecezji łomżyńskiej, związany z Odnową w  Duchu Świętym, obecnie opiekun wspólnoty w Kolnie.

Ks. Czarek Czarkowski - kapłan diecezji łomżyńskiej; związany z Odnową w Duchu Świętym, od 2011 opiekun wspólnoty ‘Wypłyń na głębię’ w Ostrołęce.

powrót