TvOdnowa

Galeria

Czytania

Statystyki

Osób OnLine
22

Odwiedziło nas
2 156 969

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie

Informacje ogólne Czytania na Mszę Św. Intencje Świadectwa

Intencje


Jeśli potrzebujesz modlitwy, a nie możesz przybyć na Mszę św., napisz swoją intencję.

Imię :
Intencja :
2 plus 1 =
   

Lista intencji na najbliższą Mszę św.

Imię :
2020-04-04 22:48
Krystyna
Treść :Panie Jezu proszę o uzdrowienie mojego męża z choroby nowotworowej i błagam oddal od nas epidemię koronawirusa Bóg zapłać za wszystko.

Imię :
2020-04-04 07:27
Sylwia
Treść :Proszę o cud miłosierdzia Bożego i Ducha Świętego,w następujących intencjach.
Bardzo proszę o uzdrowienie z choroby,
o dar dobrego zdrowia dla mojego Ojca Walentego i Ducha Świętego rozumu,aby dbał o to zdrowie.Bardzo prosze o uzdrowienie mnie z chorób.Prosze o unicestwienie
i skuteczna ochronę przed koronawirusem,wszelka choroba i złem dla mnie,mojej Rodziny,całej Polski i Swiata.Prosze o modlitwę,we wszystkich trudnych sprawach.
.Prosze o modlitwe,dziękczynna,za wszystkie otrzymane laski.
Panie,błagam okaz mi cuda swojej laski.
Panie Jezu,pamietaj co mi obiecales.Pamietaj Panie,ze Ja Ci uwierzyłam i zaufalam.Panie,Ja Cię prosze o twe cuda i juz Ci za nie dziękuję.Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.


Imię :
2020-04-03 14:51
Teresa z rodziną
Treść :  Boże miłosierny dziękujemy za to łaskie uzdrowienia męża z choroby nowotworowej  i że już może  odstawić leki.   Bardzo proszę CIE Jezu miłosierny o  błogosławieństwo i dary Ducha SW. dla:.córki, synów, wnucząt, mojego męża i mnie .Uchroń nas od wszystkich chorób śmiertelnych i zakaźnych ,od nagłej i niespodzianej śmierci.Okaż proszę  nam  litość i miłosierdzie swoje i błogosławieństwo. I Ciebie MAMUSIU proszę wstawiaj się za nami.Jezu ufam Tobie ! TY się nami zajmij!!!Oddajemy  nas TOBIE !!!

Imię :
2020-04-03 14:26
Zenia z rodziną
Treść :          Dziękujemy i uwielbiamy Cię BOŻE za wszystkie cuda i łaski do dziś otrzymane.Nadal polecamy się Tobie oraz nasze dzieci i prosimy  o błogosławieństwo.Zachowaj nas , nasze zwierzęta od chorób zakaźnych i śmiertelnych a , od wszelkiego niebezpieczeństwa, i strzeż nas przed złem i złymi ludżmi . JEZU Ty się tym zajmij! Oddajemy  nas Tobie !!!

Imię :
2020-04-03 12:52
UFAJĄCY w BOŻE MIŁOS
Treść :BOŻE MIŁOSIERNY,okaż litość ,miłosierdzie i błogosławieństwo nasze Ojczyżnie .Oświeć umysły zbłąkane,aby nie dały się uwieść i pociągnąć do złego ,uchroń nasz kraj od tej  tej zarazy- tego koronowirusa,Błagamy ucisz go tak jak uciszyłeś burze na morzu,bo TY wszystko możesz,okaż litość i miłosierdzie.Ratuj nas, nasze dzieci, rodziny i wszystkich ludzi błądzących,zdejmij bielmo z oczu,obmyj w swojej  przenajdroższej krwi i świętych ranach nasz kraj i uchroń od  nienawiści ,pragnienia zemsty,kary ;głodu,ognia i wojny i zepsucia.JEZU ODDAJEMY NASZĄ OJCZYZNĘ TOBIE .TY SIĘ NIĄ ZAJMIJ I RATUJ,UMOCNIJ WIARĘ NASZĄ,ABY POWRÓCIŁA  Z NOWĄ SIŁA NA DROGĘ CNOTY.BO ZGINIEMY .Dziękujemy i uwielbiamy CIEBIE !I  PROSIMY I CIEBIE UKOCHANA MATKO I KRÓLOWĄ MARYJĄ WSTAWIAJ SIĘ ZA NAMI WRAZ ZE WSZYSTKIMI  ANIOŁĄMI I ŚW. W NIEBIE.DZIĘKUJEMY I UWIELBIAMY!!!

Imię :
2020-04-03 12:33
mama z rodziną
Treść :      Panie Jezu powierzam Tobie mojego syna Tomasza,synową i ich dzieci prosząc abyś Ty poruszył  ich serca  i stał się Najważniejszy w  życiu, abyś obdarzył  łaską wiary i czci Twojej Osoby oraz posłuszeństwa Tobie.Proszę okaż im litość,błogosławieństwo .W Twoim miłosierdziu uleczył  serce i duszę od wielu grzechów i zranień.JEZU ODDAJEMY ICH TOBIE,TY się tym zajmij,!!!  Jezu Ufam Tobie!!!Dziękujemy

Imię :
2020-04-01 23:17
Dorota
Treść :Proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z choroby nowotworowej oraz o ochronę naszej rodziny przed koronowirusem a także o poprawę warunków pracy Pawła i Anety  

Imię :
2020-03-31 21:00
Patrycja
Treść :Prosze panie Boze  o łaskę dla mnie żeby  zioła  naturalne skuteczniej pomogly zwalczyc moja nadczynnosc tarczycy i mojej mamie z refluksu zoladka

Imię :
2020-03-28 21:22
Agnieszka
Treść :By nasze dziecko urodziło się zdrowe, wolne od wad genetycznych oraz wady serca. By wyniki badań to potwierdziły.

Imię :
2020-03-28 17:23
Maciej
Treść :Proszę o uzdrowienie dyskopatii kręgosłupa  

Imię :
2020-03-27 23:12
Zofia
Treść :Proszę o łaski trzeźwości i nawrócenia Arkadiusza, Michała i Piotra, oraz by zaczęli szanować swoje żony i dzieci. Jezu Ty się tym zajmij. Dziękuję  

Imię :
2020-03-27 05:34
Dorota
Treść :Proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z choroby nowotworowej oraz o ochronę naszej rodziny przed koronowirusem a także o poprawę warunków pracy Pawła i Anety.  Jezu zatrzymaj tą pandemię.  

Imię :
2020-03-26 19:07
Babcia
Treść :Proszę o uzdrowienie wnuczka Wiktorka.Bóg zapłać

Imię :
2020-03-26 13:00
Sylwia
Treść :Prosze o skuteczną ochronę przed koronawirusem,wszelka chorobą,
złem dla mnie,dla mojej Rodziny,
dla całej Polski i całego Świata.
Proszę o cud miłosierdzia Bożego,
o uwolnienie,uzdrowienie mnie z moich chorób.
Proszę o cud miłosierdzia Bożego,we mnie,we wszystkich moich intencjach
i w całym moim życiu.
Proszę o moc Ducha Świętego,we mnie, we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu.
Panie Jezu pamiętaj,co mi obiecałeś, pamiętaj,że Ja Ci uwierzyłam
i zaufałam,wiec teraz proszę,
przyspiesz swojej łaski i wysłuchaj mnie.
Panie Jezu, Ja Cię,o to wszystko proszę
i już Ci dziękuję za otrzymanie,tego o co proszę.
Niech to się wszystko stanie na chwałę Bożą.
Bóg zapłać.
Pozdrawiam serdecznie.
Nieba na Ziemi,życzę +
Sylwia Wójtowicz.

Imię :
2020-03-25 22:00
Dominika
Treść :Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej babci Wandzi z choroby nowotworowej, aby wszystkie organy ; wątroba wróciły do zdrowia.

Imię :
2020-03-21 12:21
Sylwia
Treść :Proszę,o cud miłosierdzia Bożego,o skuteczną ochronę przed koronawirusem,wszelką chorobą,złem dla mnie,dla mojej Rodziny,dla wszystkich Polaków i całego Świata.
Proszę,o cud miłosierdzia Bożego uwolnienie,uzdrowienie z moich chorób.Prosze uwolnienie,uzdrowienie z chorób i o bardzo dobra odporność.Proszę,o cud miłosierdzia Bożego,we wszystkich trudnych dla mnie sprawach.
Proszę o moc Ducha Świętego,we mnie, we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu.
Niech to się wszystko stanie na chwałę Bożą.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz

Imię :
2020-03-18 09:16
Zofia
Treść :Proszę Panie Jezu o łaski zdrowia dla całej rodziny oraz o łaski nawrócenia nas wszystkich i we wszystkich intencjach mojego serca. Dziękuję  

Imię :
2020-03-14 13:13
Beata
Treść :Boże Mój Jezu i Duchu św nieopuszczaj nas w trudnych chwilach bądź zawsze w sercu w nas i obok trzymaj mocno za rękę przytulaj do serca weź w opiekę mojego męża który jeździ samochodem ciężarowy i jest w centrum epidemii zanużaj nas Boże w św krwi Jezusa Chrystusa twojego syna a naszego Pana i wierzę że będziemy bezpieczni  

Imię :
2020-03-10 20:41
Magda
Treść :O łaskę szczęśliwego rozwiązania dla Magdy.
O błogosławieństwo Boże w gospodarstwie Piotra.  

Imię :
2020-03-10 20:39
Edyta
Treść :O łaskę wyjścia z nałogu alkoholowego i wyleczenie wszystkich zranień dla Piotra, Edmunda i Zbigniewa.
O uzdrowienie z cukrzycy dla Damiana.
O łaskę odzyskania słuchu dla Dominika. O dobre wyniki w nauce dla Dominika i Adama.

Imię :
2020-03-10 20:36
Edyta
Treść :Proszę o modlitwę za Mateusza o wiarę i nawrócenie i uzdrowienie z choroby psychicznej dwubiegunowej,  o łaskę zdrowia psychicznego, fizycznego i duchowego dla Zofii.

Imię :
2020-03-10 11:36
Iwona
Treść :Panie Jezu, proszę o dar powrotu do zdrowia dla mojej Przyjaciółki oraz Kolegi mojej Córki.
Proszę o pomoc dla ludzi uzależnionych, aby mieli dość siły w sobie i mądrych ludzi wokół, którzy pomogą im wytrwać w postanowieniu zerwania z nałogiem.

Imię :
2020-03-08 21:51
Ola
Treść :Gorąco proszę o modlitwę o ustanie tego co nie pozwala mi normalnie żyć.
O ustanie nerwowych i psychicznych dolegliwości.  

Imię :
2020-03-07 16:16
Sylwia
Treść :Proszę o dalszą modlitwę,o cud uwolnienia,uzdrowienia z mojej choroby.
Coś mi się dzieje w okolicach twarzy,szczęki,zębów,szyi,głowy.
Nie wiem,czy to nie jest spowodowane inna chorobą.
Mam też inne ważne(tylko Bogu
wiadome i mi)intencje,w których trzeba prosić o cud ale ta jest najważniejsza.
Bardzo proszę o modlitwę.
Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz

Imię :
2020-03-06 22:28
Ewa
Treść :Mario proszę dopomóż aby Dobry Bóg pokładał sprawy w pracy aby zaczęło panować dobro, a koleżanki i koledzy nie byli wrogami dla siebie. I zrozumieli że w zgodzie można lepiej pracować,. Dziękuję

Imię :
2020-03-06 22:22
mama
Treść : Dziękuję za wszystko Jezu przepraszam i proszę  dopomóż aby mój syn odnalazł drogę jego powołania, aby był szczęśliwy, miej także w opiece moją córkę aby w końcu została doceniona w pracy, dopomóż jej wychowywaniu syna,miej w opiece Andrzeja.

Imię :
2020-03-04 14:19
Mama
Treść :Proszę o modlitwę w intencji Pauliny, jej męża i syna o łaski uzdrowienia ich życia rodzinnego,duchowego, domowego i międzyludzkiego. Bóg zapłać za modlitwy