TvOdnowa

Galeria

Czytania

Statystyki

Osób OnLine
8

Odwiedziło nas
1 063 119

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie

Informacje ogólne Czytania na Mszę Św. Intencje Świadectwa

Intencje


Jeśli potrzebujesz modlitwy, a nie możesz przybyć na Mszę św., napisz swoją intencję.

Imię :
Intencja :
2 plus 2 =
   

Lista intencji na najbliższą Mszę św.

Imię :
2018-03-17 07:19
Magda
Treść :Proszę o modlitwę w intencji Magdy i jej rodziny za uzdrowienie duchowe i zerwanie ze skutkami grzechów popełnionych przez przodków.

Imię :
2018-03-15 15:53
Paweł
Treść :
Szczęść Boże piszę z wielką prośbą o modlitwę w poniższych intencjach:


Za Alojza Kistelę o zdrowie i powrót do zdrowia z choroby jaką jest STWARDNIENIE ROZSIANE,o Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Św. i o potrzebne łaski na każdy dzień oraz o uwolnienie i uzdrowienie jego duszy, serca, umysłu i ciała od złego ducha, szatana, wrogów i nieprzyjaciół jak również o spokój wewnętrzny.

Za Annę Kistela o zdrowie i o zmniejszenie bólu kręgosłupa który odbiera normalne życie każdego dnia o Dary Ducha Św., Boże Błogosławieństwo i o potrzebne łaski na każdy dzień oraz o uwolnienie i uzdrowienie jej duszy, serca, umysłu i ciała od złego ducha, szatana, wrogów i nieprzyjaciół oraz o spokój wewnętrzny.

Za Pawła Kistelę o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Św. oraz o potrzebne łaski na każdy dzień jak również o uwolnienie i uzdrowienie jego duszy , serca, umysłu i ciała od złego ducha, szatana, wrogów i nieprzyjaciół jak również o szczęśliwy przebieg drogi zawodowej, osobistej i sercowej oraz o spokój wewnętrzny a w niedalekiej przyszłości dobrą żonę.

Za Annę Kurpiel o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Św. i o potrzebne łaski na kazdy dzień oraz o uwolnienie jej i uzdrowienie duszy, serca, umysłu i ciała od złego ducha, szatana, wrogów i nieprzyjaciół oraz o spokój wewnętrzny.

Za Sylwię Świercok o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Św. i o potrzebne łaski na każdy dzień jak również o uwolnienie jej od upartości oraz od uzależnienia od telefonu komórkowego i uzdrowienie, nawrócenie oraz uwolnienie jej duszy, serca, umysłu i ciała od złego ducha, szatana, wrogów i nieprzyjaciół. O szczęśliwy przebieg studiów licencjackich na kierunku Pedagogika i napisanie pracy licencjackiej jak również o spokój wewnętrzny a w niedalekiej przyszłości dobrego męża i pogłębienie wiary oraz o przystąpienie do szczerej spowiedzi.

  

Imię :
2018-03-11 17:19
Magdalena
Treść :Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,

Proszę o modlitwę wstawienniczą podczas Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie za mojego tatę Michała  (66 l.), który jest już właściwie w ostatnim stadium choroby nowotworowej (rak trzustki z licznymi przerzutami).  

Imię :
2018-03-09 18:50
Henryk
Treść :Proszę o łaskę wiary i zgody małżeńskiej dla Renaty i Jana.