TvOdnowa

Galeria

Czytania

Statystyki

Osób OnLine
1

Odwiedziło nas
1 256 208

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie

Informacje ogólne Czytania na Mszę Św. Intencje Świadectwa

Intencje


Jeśli potrzebujesz modlitwy, a nie możesz przybyć na Mszę św., napisz swoją intencję.

Imię :
Intencja :
5 plus 1 =
   

Lista intencji na najbliższą Mszę św.

Imię :
2019-03-26 08:36
Łukasz
Treść :w intencji o opiekę Matki Bożej, miłosierdzie Boże, uzdrowienie, uwolnienie, dar nowej wolności w Bogu

Imię :
2019-03-25 20:11
Nadzieja
Treść :Jezu Miłosierny przepraszam za wszystkie moje winy i grzechy,których tak wiele. Tak bardzo chciałabym wszystko naprawić. Jezu ja nawet siebie nienawidziłam i przeklinałam dzień w którym się urodziłam. Nie znałam Ciebie Ojcze, nigdy nie przypuszczałam, że możesz mnie kochać,że cierpisz.Myślałam, że jestem nikim dla Ciebie Panie, bałam się Ciebie ,wszędzie słyszałam o  karach Bożych. Dopiero po wielu latach usłyszałam słowa że Bóg jest Miłością ,później, że i mnie kocha. Niestety i  moi rodzice, dziadkowie,rodzeństwo pewnie nigdy takich słów nie usłyszeli,bo gdyby ktoś nam powiedział że jest Bóg, który nas kocha takimi jakimi jesteśmy pewnie piękniejsze i lepsze byłoby nasze życie. Dziękuję Jezu że przyszedłeś do nas,dziękuję za miłość, cierpliwość, za łaski przebaczenia i miłosierdzia. Jezu nie pozwól nigdy nikomu z rodziny błądzić ani upadać.Przepraszam Panie Jezu za ten ciężki krzyż jaki niosłeś,przepraszam, że nasze grzechy Ciebie Ojcze zabiły.Dla Ciebie Jezu wyrzekam się ja,oraz w imieniu moich bliskich wszelkich grzechów i wszelkiego złego ducha. Niech w Twoje Imię odejdą od nas wszelkie złe duchy i nigdy nie wracają. Amen.  

Imię :
2019-03-24 19:48
Grażyna
Treść :Proszę o modlitwę w intencji czystości w moim małżeństwie, otwartości mojego męża na przyjęcie nowego życia. Proszę także o modlitwę za moich rodziców, rodzeństwo, teściów i rodzeństwo mojego męża w intencji ich nawrócenia oraz uratowania od zguby doczesnej i wiecznej. Nie pozwól Panie Jezu by zatracili się w dobrobycie i dali się zwieść panu tego świata. Niepokalana Dziewico Maryjo, skryj nas w swym Niepokalanym Sercu ❤. Proszę również o modlitwę w intencji wszystkich kapłanów, a szczególnie ks. Czarka Czarkowskiego.  

Imię :
2019-03-24 08:11
Babcia
Treść :Panie Jezu moje wnucząt prawie nie znają kościoła, rodzice ich zapomnieli o swojej wierze, ich zajęciem jest komputer, telefony, zabawki. Ratuj Panie Boże, nie pozwól nikomu zginąć ,uwolnij od złego  

Imię :
2019-03-23 21:52
Joanna
Treść :Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego cierpiącego braciszka Krzysia z ciężkiej choroby nowotworowej. Prosi siostra Joanna wraz z całą rodziną.

Imię :
2019-03-23 12:22
Sylwia
Treść :Proszę o modlitwę błagalna,o cud w intencjach,które noszę w swoim sercu.
Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski.
Bóg zapłać.Sylwia  

Imię :
2019-03-22 22:37
Sylwia
Treść :Proszę o modlitwę w intencji moich trzech serdecznych koleżanek Iwonki, Klaudi i Karoliny by doczekały szczęśliwych rozwiązań.

Imię :
2019-03-21 12:26
Beata
Treść :Panie Jezu Boże mój Duchu św to tu wszystko się zaczęło w tym kościele dziękuję wam za opiekę z całego serca Maryjo tobie dziękuję za opiekę i prowadzenie różańcem św proszę o uzdrowienie mnie ze zranien wewnętrznych uzdrowienie moich nóg boleriozy mojej rodziny małżeństwa męża  potrzebuję pracy dobrej ooddaję ci wszystko mój Jezu ty się tym zajmij kocham cię mój Boże bądź uwielbiony mój Panie we wszystkich moich pragnieniach

Imię :
2019-03-21 10:36
Monika
Treść :O znalezienie pracy przez Monikę i wyjście z długów.

Imię :
2019-03-20 21:58
Dorota
Treść :Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób Już po wizycie jesteśmy. Wszystko dobrze. . Dziękuję za dobre wyniki mamy. Proszę o dobre samopoczucie dla taty i szybki powrót do zdrowia.

Imię :
2019-03-20 18:29
Wierna
Treść :Panie Boże całe lata pomagałam innym ,na ile mogłam i potrafiłam, lubiłam pomagać.Ale podupadłam na zdrowiu i sił nie starcza .Kiedyś mój ojciec zapytał, kto tobie pomoże w potrzebie. Wtedy z ufnością odpowiedziałam, że napeno ktoś pomoże. . Pomyślałam o Matce Przenajświętszej ,o Tobie Panie Jezu. Dziękuję, że dajesz mi wiarę, nadzieję i miłość. Dziękuję za wszystko.  

Imię :
2019-03-20 07:47
Ewa
Treść :Panie Boże dziękuję za wszystko, przepraszam, i proszę o potrzebne łaski dla mnie i dla mojej rodziny i dla Tych wszystkich, których kocham, Ty sam wiesz co dla mnie najlepsze. Mario proszę wstawiaj się za mną aby mój syn znalazł dziewczynę, która by go pokochała Takim jakim jest. Dziękuję

Imię :
2019-03-20 07:44
matka
Treść :Proszę Ciebie Panie Jezu miej w opiece moje dzieci i mojego wnuczka,i proszę obdasz ich zdrowiem i potrzebnymi łaskami. Dopomóż aby mój syn odnalazł drogę powołania, aby zrozumiał że w Tobie jest nadzieja.

Imię :
2019-03-19 21:23
Magda
Treść :Szczesc Boze,
prosze o modlitwy o
nawrocenie, zbawienie, Boze blog, wybaczenie,uzdrowienie zatok gardla ukladu odpornosciowego, narzadow rodnych, jamy brzusznej i calego organizmu i potrzzebne laski i potrzebne rzeczy i ludzi Bozych dla Magdalena I Krystyna i Jana oraz o dobrego meza w wersji oplacalnej i prace stala dla Magdaleny, i w int PJ Bog zaplac Magdalena

Imię :
2019-03-17 20:27
Jola
Treść :Kochany Boże uzdrów moją Siostrę, by choroba jak najszybciej minęła i już nie wracała. Daj Jej Boże dobre zdrowie, by mogła pracować. Panie Jezu proszę Cię o to.

Imię :
2019-03-17 09:03
Adrianna
Treść :Panie Jezu błagam o Cud uzdrowienia dla Mateusza z raka trzustki. Tak bardzo pragnie żyć. Prosze zabierz jego  ból i cierpienie. Módl się za nim, ofiaruj mu zdrowie.W Tobie nasza nadzieja. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać.  

Imię :
2019-03-15 08:41
Barbara
Treść :Błagam o uzdrowienie duszy i ciała dla mojego dziecka i dla mnie, Bóg zaplac

Imię :
2019-03-11 21:01
Matka, żona, siostra
Treść :Proszę o łaski pokoju i o godne życie dla całej rodziny, by nikt nie musiał wyjeżdżać z kraju, ani daleko od rodziny w poszukiwaniu pracy i zarobku ,a osoby będące daleko, by wróciły do swoich rodzin,by znalazły miejsce, pracę, zarobek we własnej ojczyźnie, by wszystkie dzieci miały blisko rodziców a rodzice dzieci, by małżeństwa,rodziny stały się silne Bogiem i miłością. Panie Jezu proszę wysłuchaj próśb moich. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalsze łaski i opiekę Bożą dla nas wszystkich. Amen.  

Imię :
2019-03-11 10:03
Zofia
Treść :Proszę o łaski uzdrowienia i nawrócenia naszej rodziny,o uzdrowienie małżeństw,wzajemną miłość i szacunek , o śluby kościelne pewnych osób, o łaski rodzicielstwa i miłości. Jezu Ty się tym zajmij. Amen  

Imię :
2019-03-09 20:46
Dorota
Treść :Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła a także poprawę warunków pracy dla nich.

Imię :
2019-03-06 11:32
Grażyna
Treść :Proszę o uzdrowienie z raka piersi