TvOdnowa

Galeria

Czytania

Statystyki

Osób OnLine
19

Odwiedziło nas
1 543 921

Ostrołęckie Spotkania Charyzmatyczne

Informacje ogólne Program Goście Uwagi

Rejestracja uczestników na rekolekcje została zakończona.

OSCh - Informacje ogólne

 

UWAGA!

Kończymy dziś rejestrację na XVI OSCH. Na piątek i niedzielę można bedzie jeszcze kupić wejściówkę bezpośrednio przed spotkaniem. Tych, którzy się zapisali i zapłacili, ale nie otrzymali wejściówki pocztą (wysyłalismy tylko na początku stycznia, tym, którzy rejestrowali się i zapłacili w pierszym terminie) zapraszamy po odbiór wejściówki na hali przed wejsciem. Do zobaczenia! Z Bogiem!


ZAPISY NA OSCH

Jak co roku serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym już XVI Ostrołęckim Spotkaniu Charyzmatycznym, które odbędzie się w dniach 1-2-3 lutego 2019r. Od 2012 r. rejestracja na OSCh odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą formularza online dostępnego na stronie grupy Wypłyń na głębię: www.odnowa.eostroleka.pl.  

         UWAGA!

Zapisując się na piątek, należy wybrać jeden z czterech zaproponowanych w programie Paneli:

1. „Jak sobie radzić z uzależnieniami i współuzależnieniami ?” - ks. Jacek Zakrzewski SAC

2. „Jak radzić sobie z lękiem…?” - Asia i Norbert Dawidczykowie

3. „Jak radzić sobie z relatywizmem i lenistwem duchowym ?” - Ida Niemirowska

4. „Jak radzić sobie z grzechami języka w kontekście troski o relacje we wspólnocie ?” – WMU

 

Przy zapisach na PAKIETY (17 grudnia), w celu ułatwienia rejestracji, będziemy rejestrować wszystkich domyślnie na PANEL nr 2, żeby można było dokonać całej rezerwacji za jednym razem. Dlatego po dokonaniu rejestracji prosimy o maila z informacją o ilości osób na wybrane panele. Jeśli nie otrzymamy maila z wyborem, zapisujemy wszystkich wg głównego zgłoszenia na PANEL nr 2.

(prosimy pamiętać o odświeżaniu strony - przycisk rejestracji pojawia się w miejscu czerwonego napisu o rozpoczęciu rejestracji o podanej godzinie wg ustawień serwera)

Terminy rejestracji na XVI OSCh, które odbędzie się 1-3 lutego 2019r: 

 17 grudnia 2018 20:00 otwieramy zapisy tylko na „PAKIET 3 DNI”, więc wszyscy, którzy chcieliby skorzystać z całości mogą to uczynić w jednej rejestracji. W ramach pakietu będzie 200 miejsc na każdy dzień. Cena promocyjna pakietu - 50 zł

18 grudnia 2018 od 20:00 do 19:00 następnego dnia będą trwały zapisy tylko na SOBOTĘ (2 lutego)  - cena wejściówki – 20 zł na jeden dzień

 • 19 grudnia 2018 od 20:00 do 19:00 następnego dnia będą trwały zapisy tylko na NIEDZIELĘ (3 lutego) – 20 zł na jeden dzień

 • 20 grudnia 2018 od 20:00 będą trwały zapisy tylko na PIĄTEK (1 lutego)  20 zł na jeden dzień


Chętni na piątek muszą podczas rejestracji zadeklarować chęć udziału w 1 z 4 paneli tematycznych dostępnych do wyboru. W czasie jednej rejestracji można będzie wybrać tylko jeden panel, dlatego trzeba każdą grupę z innym wybranym panelem rejestrować oddzielnie. 


Po zamknięciu zapisów podstawowych podamy, ile miejsc będzie dostepnych w rejestracji dodatkowej, która rozpocznie się od 20 grudnia.

 

MIEJSCE: Hala sportowo - widowiskowa im. A. Gołasia, ul. Traugutta 1, Ostrołęka

Poniżej przedstawiamy proces rejestracji w prostych krokach:

1.        Wejdź na stronę www.odnowa.eostroleka.pl i kliknij zakładkę-obrazek OSCH (po lewej stronie pod MENU) , następnie REJESTRACJA ONLINE OD 17 GRUDNIA 2018r.

(prosimy pamiętać o odświeżaniu strony - przycisk rejestracji pojawia się w miejscu czerwonego napisu o rozpoczęciu rejestracji o podanej godzinie wg ustawień serwera)


2.        Wypełnij formularz wg podanych rubryk:

a.      Podaj swoje imię i nazwisko (osoby zgłaszająca) oraz dane kontaktowe (adres, mail i telefon; prosimy starannie podawać dane w zgłoszeniu, aby nie było później problemów z wysyłką wejściówek). Dana osoba może dokonać tylko jednej rejestracji grupy.

b.        Podaj  ilość osób zgłaszanych. UWAGA!!! Nie potrzeba wpisywać nazwisk! W czasie jednej rejestracji można zgłosić maksymalnie 50 osób na każdy dzień. Rezerwując wejściówki na PIĄTEK wybierz jeden z 4 paneli. 


3.       Po prawidłowej rejestracji otrzymasz e-mail zatytułowany: XVI OSCH - Witamy w procesie rejestracji. E-mail będzie zawierał dalsze szczegóły rejestracji oraz numer identyfikacyjny (np. ABC00001/XVI OSCh). Jeśli nie otrzymasz e-mail, sprawdź folder spamu. 

4.       Wpłać stosowną sumę za wejściówki (cena wejściówki – 20 zł na jeden dzień)  na konto:


Fundacja KZK Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym

Magdalenka, ul. Ks. Kanonika H. Słojewskiego 19

05-552 Wólka Kosowska

78 1750 0012 0000 0000 3774 4212

 

w tytule wpłaty umieszczając koniecznie tylko numer identyfikacyjny rezerwacji elektronicznej, w terminie 7 dni od rezerwacji.

5.        Po weryfikacji wpłaty, otrzymasz potwierdzenie droga mailową, natomiast wejściówki dla całej grupy będą wysyłane droga pocztową w styczniu, po ustaleniu składu sektorów, na adres pocztowy osoby zgłaszającej podany w rejestracji. Prosimy więc starannie podawać dane w zgłoszeniu, aby nie było problemów z wysyłką wejściówek.

(wejściówki  zawierają identyfikator do wycięcia, który należy umieścić w oprawce i  nosić w czasie spotkania; wejście na salę w dniu OSCh jest możliwe tylko  za okazaniem wejściówki osobom z grupy porządkowej przed wchodzeniem na  salę)

6.        W sytuacji, kiedy miejsca zarezerwowane nie zostaną  opłacone w wymaganym czasie, rezerwacja przepada. Wszystkie zwolnione  miejsca dostępne będą w rezerwacji dodatkowej.

W razie pytań, prosimy kontaktować się przez adres mailowy: osch@eostroleka.pl lub telefon +48 607 137 706

Głównym źródłem informacji o OSCh jest strona internetowa naszej wspólnoty. Zapraszamy do jej odwiedzania.

 

 

REGULAMIN OSCh

 

Organizatorem Ostrołęckich Spotkań Charyzmatycznych (OSCh) jest wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Wypłyń na głębię” z parafii pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce oraz Przyjaciele.

 

1.     Proces rejestracji każdego z Uczestników składa się z 4 etapów:
a. Zgłoszenie Uczestników poprzez formularz online.
b. Uzyskanie potwierdzenia zgłoszenia wraz z numerem zgłoszeniowym – poprzez e-mail.
c. Przelew kwoty zadeklarowanej w zgłoszeniu na konto Organizatora w terminie nie późniejszym niż 7 dni roboczych od daty wysłania zgłoszenia.
d. Potwierdzenie wysłane za pomocą poczty e-mail o zaksięgowaniu kwoty zgodnej z deklaracją w zgłoszeniu i o umieszczeniu zgłoszenia na liście uczestników (potwierdzenie to będzie dokumentem potwierdzającym poprawność rejestracji).

2.     Zgłoszenie odbywa się drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie internetowej pod adresem www.odnowa.eostroleka.pl.

3.     Tytuł przelewu musi zawierać numer zgłoszeniowy otrzymany po dokonaniu rejestracji w e-mailu.

4.     Wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. Odstępstwo w przypadkach szczególnych za zgodą organizatora.

5.     Dane osobowe zbierane w procesie zgłoszenia na OSCh są zbierane i przetwarzane tylko na potrzeby związane z organizacją Spotkań. Służą one jednoznacznej identyfikacji Uczestników.

6.     Osoba zgłaszająca się wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celach niezbędnych do realizacji procesu rejestracji i organizacji OSCh oraz otrzymywania drogą elektroniczną informacji od Organizatora zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 97 Nr 133 poz. 883.
W myśl tej ustawy osoba zgłaszająca ma prawo do wglądu w swoje dane gromadzone przez Organizatora oraz prawo do ich poprawiania.

7.     Osoba zgłaszająca się wyraża zgodę na otrzymywanie korespondencji zawierającej informacje na temat rekolekcji.

8.     Na czas trwania OSCh Uczestnicy są objęci ubezpieczeniem grupowym na koszt organizatora.

9.     Przyjeżdżając na OSCh należy ze sobą zabrać wycięty z zaproszenia identyfikator, który trzeba przypiąć na czas trwania imprezy.

10.                       Uczestnik naruszający porządek może zostać usunięty z Rekolekcji przez służby porządkowe bez prawa zwrotu wniesionej opłaty.

11.                       Organizator zastrzega sobie prawo do zmian, które mogą wyniknąć z przyczyn od niego niezależnych.

 

 Nie zapewniamy noclegu. Podajemy namiary na miejsca noclegowe w Ostrołęce:

 HOTELE OSTROŁĘKA

 

1. Bursa Regionalna , ul. Traugutta 9A, tel 29 760 28 01

2. MOSIR, ul. Witosa 1. tel: 29 760 68 89

3. Hotel dla pielęgniarek, Al.Jana Pawła II 120,  tel:29 760 58 62

4. Pokoje gościnne Starówka, ul. Głowackiego 35,  tel:29 764 49 83

5. Relax, ul. Szpitalna 15, tel:29 760 44 60

 

Krótka historia Ostrołęckiego Spotkania Charyzmatycznego (OSCh)

 W 2003r. zrodziła się w naszych sercach myśl, aby zorganizować całodniowe spotkanie charyzmatyczne dla ludzi z Odnowy archidiecezji białostockiej. Planowaliśmy je na 200-300 osób. Szybko Pan Bóg pokazał nam, że On chce inaczej. Przyjechało 600 osób, a w czasie trwania OSCh Pan dokonywał w naszych sercach różnych przemian i uzdrowień. Jego błogosławieństwo objawiało się między innymi tym, że w trakcie organizacji spotkania wszystko się udawało, nie mieliśmy żadnych większych problemów. Spotkaniu przyświecały ewangeliczne słowa: „Wypłyń na głębię i zarzućcie sieci na połów”. Konferencje wygłosili: ksiądz Wojciech Nowacki i ksiądz Jacek Czaplicki (o potrzebie ewangelizacji we współczesnym świecie). Modlitwę o rozbudzenie charyzmatów poprowadził ksiądz Krzysztof Herman.

Po I OSCh dotarło do nas wiele głosów, mówiących o tym, jak bardzo takie spotkania są potrzebne ludziom Odnowy.

Podczas podsumowania I OSCh pojawiło się w nas  pragnienie, aby kontynuować to dzieło, ale rozszerzyć je na całą Polskę północno-wschodnią. W niedługim czasie po tym wydarzeniu nasza młoda, wtedy półtoraroczna wspólnota, modliła się o imię. Pan pokazał nam, że najlepiej nasz charyzmat ewangelizacji wyrazi nazwa „Wypłyń na głębię”. Aby być wiernym właśnie owemu charyzmatowi, chcemy Was zapraszać na kolejne Ostrołęckie Spotkania Charyzmatyczne.