TvOdnowa

Galeria

Czytania

Struktura grupy - Grupy Dzielenia

 

Oprócz spotkań modlitewnych, gromadzimy się również w tzw. małych grupach dzielenia (6-9-cio osobowych). Spotykają się one przynajmniej raz w miesiącu. Prowadzone są przez animatora (tzn. osobę odpowiedzialną). Głównym ich zadaniem jest możliwość dzielenia się swoimi przeżyciami i doświadczeniami dotyczącymi wiary, miłości Boga, trudnościami i radościami. Prowadzona jest w nich formacja duchowa oparta na KKK, Piśmie Świętym lub dokumentach Kościoła.

GRUPY DZIELENIA 2023/2024

Animatorzy 2023/2024

Basia Białobrzewska                                                             Ania Bubrzycka

Dorota Śledzińska                                                                Gosia Brzostek

Irena Sasinowska                                                                Agnieszka Młynarczyk

Małgosia Wiśniewska                                                        Hania Prusaczyk

Mirka Nowak                                                                      Monika Jaśkiewicz

Teresa Bochenek                                                                 Andrzej Młnarczyk

Ewa Zych

GRUPY DZIELENIA 2022/2023       - Ewangelia wg. Św. Jana 

 

Animator- Małgorzata Wiśniewska                          
 Animator- Andrzej  Murawski
(dyżur marzec 2023) (dyżur marzec 2023)
1. Anna Asztemborska- Śpiewak  1. Paweł Kochanek
2. Monika Brzozowska  2. Rafał Mażewski
3. Justyna Grala 3. Andrzej Mikołajczyk
4. Agata Iwanowicz  
5. Agata Szczubełek  
   
 Animator- Anna Bubrzycka    
 Animator- Małgorzata Brzostek
 (dyżur kwiecień 2023)  (dyżur maj 2023)
 1. Mieczysław Bubrzycki         1. Emilia Bednarczyk
 2. Lena Parda  2. Agnieszka Bieńkowska
 3. Tomasz Parda  3. Anna Jadczak
 4. Anna Śpiewak  4. Anna Małkowska
 5. Zbyszek Śpiewak  5. Ewelina Pawelczyk
   6. Barbara Strzeszewska
   
 Animator- Barbara Białobrzeska
  Animator- Barbara Kruszewska
 (dyżur styczeń 2023)      (dyżur luty 2023)
 1. Zofia Górecka  1. Barbara Dumała
 2. Zofia Kord   2. Halina Gąska
 3. Krystyna Kozłowska  3. Bożena Gers
 4. Marianna Mierzejewska    4. Dorota Kaliszewska
 5. Krystyna Paluch  5. Ewa Zych
   
 Animator- Danuta Zielińska      
  Animator- Mirosława Nowak
 (dyżur luty 2023)       (dyżur październik 2022)
 1. Zofia Chojnicka  1. Zofia Jadczak
 2. Maria Głębocka  2. Agnieszka Kaczor
 3. Ewa Ochenkowska  3. Teresa Kaczyńska
 4. Ewa Piotrowska       4. Halina Połygalin
 5. Bożena Wiśniewska  5. Maria Sieniawska
   
 Animator-Irena Sasinowska  Animator- Jagoda Pędzich
 (dyżur październik 2022)    (dyżur listopad 2022)
 1. Anna Augustyniak  1. Elżbieta Bieńkowska
 2. Krystyna Gawryś  2. Urszula Głażewska
 3. Danuta Świerczyńska  3. Jadwiga Kosakowska
 4. Jadwiga Tyszka  4. Teresa Orłowska
 5. Bożena Żbikowska  5. Teresa Sowa
 6. Bożena Żebrowska  
   
 Animator- Dorota Śledzińska
 Animator- Teresa Bochenek
 (dyżur grudzień 2022)       (dyżur listopad 2022)
 1. Agnieszka Konopka     1. Marzena Parzych
 2. Anna Mieszczak  2. Maria Paśnikowska
 3. Marzena Młynarska  3. Urszula Wielczyk
 4. Marzena Modzelewska  4. Kazimiera Zawojek
 5. Agnieszka Nartonowicz  5. Małgorzata Zubrzycka
   
 Animator- Mariusz Smoliński  Animator- Monika Jaśkiewicz
 (dyżur grudzień 2022)  (dyżur czerwiec 2023)
 1. Aleksandra Smolińska  1. Marta Murawska
 2. Agnieszzka Młynarczyk  2. Dorota Rzepnikowska
 3. Janusz Młynarczyk  3. Renata Sokołowska
 4. Aneta Wiśniewska  4. Aldona Szabłowska
 5. Tomasz Wiśniewski  5. Monika Wołosz
   
 Animator- Ewelina Lemańska  Animator- Grażyna Bastek
 (dyżur styczeń 2023)     (dyżur kwiecień 2023)
 1. Adam Lemański  1. Edek Bastek
 2. Katarzyna Dobkowska  2. Janina Kruczyk
 3. Daniel Dobkowski  3. Stanisław Kruczyk
 4. Agnieszka Gałązka  4. Grażyna Pierzchała
 5. Krzysztof Gałązka  5. Marek Pierzchała
 6. Magdalena Gołaś  6. Hanna Prusaczyk
 7. Arkadiusz Gołaś  7. Adam Prusaczyk


GRUPY DZIELENIA 2021/2022

Animator- Małgorzata Wiśniewska                          
 Animator- Andrzej  Murawski
(dyżur wrzesień 2021) (dyżur listopad 2021)
1. Anna Asztemborska- Śpiewak  1. Paweł Kochanek
2. Emilia Bednarczyk     2. Rafał Mażewski
3. Monika Brzozowska 3. Andrzej Mikołajczyk
4. Agnieszka Konopka 4. Tomasz Wiśniewski
5. Agata Szczubełek  
   
 Animator- Anna Bubrzycka    
 Animator- Małgorzata Brzostek
 (dyżur styczeń 2022)  (dyżur luty 2022)
 1. Mieczysław Bubrzycki         1. Marzena Modzelewska
 2. Ewelina Lemańska  2. Ewelina Pawelczyk
 3. Adam Lemański  3. Barbara Strzeszewska
 4. Anna Śpiewak  4. Ewa Zych
 5. Zbyszek Śpiewak  
   
 Animator- Barbara Białobrzeska
  Animator- Barbara Kruszewska
 (dyżur kwiecień 2022)      (dyżur marzec 2022)
 1. Zofia Górecka  1. Barbara Dumała
 2. Zofia Kord   2. Bożena Gers
 3. Krystyna Kozłowska  3. Dorota Kaliszewska
 4. Marianna Mierzejewska    4. Anna Małkowska
 5. Krystyna Paluch  5. Teresa Podsadny
   
 Animator- Bożena Wiśniewska      
  Animator- Mirosława Nowak
 (dyżur marzec 2022)       (dyżur luty 2022)
 1. Wanda Biedrzycka    1. Zofia Jadczak
 2. Zofia Chojnicka     2. Agnieszka Kaczor
 3. Maria Głębocka  3. Teresa Kaczyńska
 4. Ewa Piotrowska       4. Halina Połygalin
 5. Danuta Zielińska  5. Maria Sieniawska
   
 Animator-Irena Sasinowska  Animator- Jagoda Pędzich
 (dyżur grudzień 2021)    (dyżur listopad 2021)
 1. Krystyna Gawryś   1. Elżbieta Bieńkowska
 2. Urszula Kucharczyk  2. Jadwiga Kossakowska
 3. Maria Murach  3. Agnieszka Majdak
 4. Anna Pianka     4. Teresa Orłowska
 5. Małgorzata Siekiera  5. Teresa Sowa
 6. Świerczyńska Danuta  
   
 Animator- Justyna Niedźwiecka  
 Animator- Lena Parda
 (dyżur grudzień 2021)       (dyżur kwiecień 2022)
 1. Agnieszka Bieńkowska        1. Tomasz Parda
 2. Agata Iwanowicz  2. Agnieszka Młynarczyk
 3. Joanna Mierzejewska  3. Janusz Młynarczyk
 4. Agnieszka Nartonowicz  4. Marta Nowak
 5. Dorota Śledzińśka  5. Kamil Nowak
   
 Animator- Urszula Głażewska  Animator- Monika Jaśkiewicz
 (dyżur maj 2022)  (dyżur maj 2022)
 1. Elżbieta Gniazdowska      1. Alicja Niewczas
 2. Łucja Kołakowska  2. Renata Sokołowska
 3. Ewa Ochenkowska   3. Monika Wołosz
 4. Irena Skorupa  4. Bożena Żbikowska
 5. Jadwiga Tyszka  5. Bożena Żebrowska
   
 Animator- Teresa Bochenek       Animator- Grażyna Bastek
 (dyżur styczeń 2022)     (dyżur październik 2021)
 1. Marzena Parzych  1. Edek Bastek
 2. Maria Paśnikowska  2. Janina Kruczyk
 3. Jolanta Przybyła  3. Stanisław Kruczyk
 4. Kazimiera Zawojek  4. Grażyna Pierzchała
 5. Małgorzata Zubrzycka  5. Marek Pierzchała
   6. Hanna Prusaczyk
   7. Adam Prusaczyk
   
 Animator- Katarzyna Dobkowska         
 (dyżur czerwiec 2022)   
 1. Daniel Dobkowski   
 2. Agnieszka Gałązka  
 3. Krzysztof Gałązka   
 4. Magdalena Gołaś  
 5. Arkadiusz Gołaś   
 6. Katarzyna Wójcik   
 7. Paweł Wójcik  

 

GRUPY DZIELENIA 2017/2018

Animator- Barbara Olender

 

Animator- Grażyna Bastek

 

Animator- Irena Sasinowska

 

Animator- Jagoda Pędzich

 

Animator- Justyna Niedźwiecka

 

Animator- Monika Jaśkiewicz

 

Animator- Maria Puławska

 

Animator- Lucyna Karpińczuk

 

Animator- Krystyna Kozłowska

 

Animator- Teresa Mierzejewska

 

Animator- Urszula Głażewska

 

Animator- Wanda Biedrzycka

 

Animator- Lena Parda

 

Animator- Tomasz Parda