TvOdnowa

Galeria

Czytania

Statystyki

Osób OnLine
20

Odwiedziło nas
1 752 772

Struktura grupy - Grupy Dzielenia

 

Oprócz spotkań modlitewnych, gromadzimy się również w tzw. małych grupach dzielenia (6-9-cio osobowych). Spotykają się one przynajmniej raz w miesiącu. Prowadzone są przez animatora (tzn. osobę odpowiedzialną). Głównym ich zadaniem jest możliwość dzielenia się swoimi przeżyciami i doświadczeniami dotyczącymi wiary, miłości Boga, trudnościami i radościami. Prowadzona jest w nich formacja duchowa oparta na KKK, Piśmie Świętym lub dokumentach Kościoła.

 

GRUPY DZIELENIA 2020/2021

Animator- Agnieszka Konopka                          
 Animator- Andrzej  Murawski
(dyżur styczeń 2021) (dyżur grudzień 2020)
1. Anna Asztemborska- Śpiewak 
1. Waldemar Dębek
2. Emilia Bednarczyk    
2. Paweł Kochanek
3. Anna Jadczak 
3. Rafał Mażewski
4. Marta Murawska   
4. Andrzej Mikołajczyk
5. Małgorzata Wiśniewska 5. Tomasz Wiśniewski
   
 Animator- Anna Bubrzycka    
 Animator- Aniela Białobrzewska
 (dyżur wrzesień 2020)
 (dyżur marzec 2021)
 1. Mieczysław Bubrzycki       
 1. Ula Kucharczyk
 2. Irena Bałazy  2. Jolanta Przybyła
 3. Zbyszek Bałazy  
 3. Danuta Świerczyńska
 4. Anna Śpiewak  
 5. Zbyszek Śpiewak  
   
 Animator- Barbara Białobrzewska
  Animator- Barbara Olender
 (dyżur październik 2020)    
 (dyżur kwiecień 2021)
 1. Zofia Górecka
 1. Barbara Dumała
 2. Zofia Kord 
 2. Bożena Gers
 3. Krystyna Kozłowska
 3. Dorota Kaliszewska
 4. Marianna Mierzejewska  
 4. Anna Małkowska
 5. Krystyna Paluch
 5. Teresa Podsadny
   
 Animator- Bożena Wiśniewska      
  Animator- Małgorzata Brzostek
 (dyżur listopad 2020)     
 (dyżur luty 2021)
 1. Wanda Biedrzycka  
 1. Joanna Godzieba
 2. Zofia Chojnicka   
 2. Ewelina Pawelczyk
 3. Maria Głębocka
 3. Barbara Strzeszewska
 4. Ewa Piotrowska     
 4. Ewa Zych
 5. Danuta Zielińska  
   
 Animator-Irena Sasinowska  Animator- Jagoda Pędzich
 (dyżur marzec 2021)  
 (dyżur maj 2021)
 1. Krystyna Gawryś 
 1. Elżbieta Bieńkowska
 2. Teresa Mierzejewska  
 2. Jadwiga Kossakowska
 3. Maria Murach  3. Agnieszka Majdak
 4. Anna Pianka   
 4. Teresa Orłowska
 5. Małgorzata Siekiera  5. Danuta Puławska
 6. Agnieszka Siódmiak  6. Teresa Sowa
   
 Animator- Justyna Niedźwiecka  
 Animator- Lena Parda
 (dyżur kwiecień 2021)     
 (dyżur styczeń 2021)
 1. Agnieszka Bieńkowska      
 1. Tomasz Parda
 2. Agata Iwanowicz
 2. Ewelina Lemańska
 3. Joanna Mierzejewska
 3. Adam Lemański
 4. Agnieszka Nartonowicz
 4. Agnieszka Młynarczyk
 5. Dorota Śledzińśka
 5. Janusz Młynarczyk
   6. Marta Nowak
   7. Kamil Nowak
   
 Animator- Mirosława Nowak 
 Animator- Monika Jaśkiewicz
 (dyżur grudzień 2020)
 (dyżur listopad 2020)
 1. Zofia Jadczak     
 1. Alicja Niewczas
 2. Agnieszka Kaczor
 2. Renata Sokołowska
 3. Teresa Kaczyńska  
 3. Aldona Szabłowska
 4. Halina Połygalin
 4. Monika Wołosz
 5. Maria Sieniawska  5. Bożena Żbikowska
   6. Bożena Żebrowska
   
 Animator- Teresa Bochenek     
 Animator- Urszula Głażewska
 (dyżur październik 2020)   
 (dyżur maj 2021)
 1. Marzena Parzych
 1.  Elżbieta Gniazdowska
 2. Maria Paśnikowska  2. Jagoda Grudowska
 3. Kazimiera Zawojek 
 3. Łucja Kołakowska
 4. Małgorzata Zubrzycka 
 4. Ewa Ochenkowska
   5. Jadwiga Tyszka
   
 Animator- Katarzyna Dobkowska  Animator- Grażyna Bastek        
 (dyżur luty 2021) 
 (dyżur czerwiec 2021)
 1. Daniel Dobkowski 
 1. Edek Bastek
 2. Agnieszka Gałązka  2. Janina Kruczyk
 3. Krzysztof Gałązka 
 3. Stanosław Kruczyk
 4. Magdalena Gołaś
 4. Grażyna Pierzchała
 5. Arkadiusz Gołaś 
 5. Marek Pierzchała
 6. Katarzyna Wójcik 
 6. Hanna Prusaczyk
 7. Paweł Wójcik  7. Adam Prusaczyk