TvOdnowa

Galeria

Czytania

Statystyki

Osób OnLine
5

Odwiedziło nas
1 210 918

Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Dąbrowskiej - 10.09.2017

11 września 2017
W niedzielny poranek 10 września już o 7:00 z radosnym śpiewem dość duża reprezentacja naszej wspólnoty z liderką Mają w stroju kurpiowskim wyruszyła na spotkanie z Matką Bożą w Dąbrówce.
Pogoda sprzyjała. Nie brakowało radości, śmiechu, ale także troski o siebie nawzajem w długim marszu. Na pierwszym postoju poczęstowano nas nie tylko kawą, ale i łakociami.
Na prośbę księdza Adama, Rafał powiedział świadectwo wiary na temat swojej relacji z Duchem Świętym, który umacnia go i wspiera w codziennych sprawach. Przykładami ze swojego życia przekonywał o tym, że warto oddać swoje życie Panu. Niebawem będzie okazja, gdyż jeszcze we wrześniu zaczynają się rekolekcje REO w ostrołęckiej farze , a w październiku w parafii pw. Zbawiciela Świata.
Zmęczeni, ale zadowoleni wszyscy dotarli do Sanktuarium NMP Dąbrowskiej, Królowej Ludu Kurpiowskiego, Patronki Leśników i Pszczelarzy w Dąbrówce, gdzie odbyła się uroczysta Msza Święta i ceremonia zawierzenia Matce Bożej życia, naszych rodzin i przyszłości narodu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej: ZDJĘCIA


powrót