TvOdnowa

Galeria

Czytania

Statystyki

Osób OnLine
2

Odwiedziło nas
1 208 982

Idę z Jezusem

11 listopada 2017
        Nazywam się Iwona i chciałabym przedstawić moją historię związaną z REO, które przeszłam wiosną 2017r.  
        Na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy trafiłam całkiem przypadkowo  i pewnie gdyby nie to, sama świadomie długo zwlekałabym z uczestnictwem w tychże rekolekcjach (uważałam, że jestem i tak osobą wierzącą, więc niech inni korzystają, nie ja). Jednak ten „przypadek”, myślę teraz, że zaplanowany przez Boga, odmienił moje życie.
        W trakcie tych rekolekcji uświadomiłam sobie, że tak naprawdę to moja wiara jest maleńka. Zdałam też sobie sprawę z tego, że mało wiem o  Trójcy Świętej, a już na pewno niewiele o Duchu Świętym i o Jego niezwykłej mocy!!! Każde spotkanie napełniało mnie wielkim skupieniem i radością jaka tam się unosiła, a przede wszystkim zbliżałam się do Pana Jezusa. Podczas rekolekcji wyznałam że Jezus Chrystus jest moim Panem. I nie wstydzę się tego, nie ukrywam, mówię o tym otwarcie i czuję się z tego dumna. Każdego ranka jadąc do pracy proszę Pana w mocy Ducha Świętego o spokój. Modlę się i modląc ofiarowuje Panu mój dzień.  Czuję  wówczas nad sobą Łaskę Bożą w każdej sekundzie mijającego dnia.
        Swoje życie oddałam w ręce Pana Jezusa. I to Jezus przytula mnie, daje mi siłę i prostuję każdy zakręt mojego życia. Ufam MU i już większego szczęścia nie znajdę.  
Chwała Panu za to.

powrót